Taksinet A.Ş.
Kurumsal
Taksinet A.Ş.
Hakkımızda
İlkelerimiz
TAXİTRONİC
Şirket Bilgileri
 
 
Hakkımızda Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda  

Bugüne kadar yapılan doğru hamlelerle Taksinet AŞ. oluşumu hedeflerine teker teker ulaşıyor. Öncelikle doğru kadroların temellerinin atılması dünyadaki Pazar araştırmalarının yapılması ve maliyet analizlerinin ardından doğru ürün İspanyol İnterfacom S.A. şirketinde bulundu.

Kurulan kontakların ardından yoğun görüşmeler neticesinde İnterfacom S.A. Türkiye kullanım hakları bizim belirttiğimiz koşullarla şirketimizin oldu.

Taksinet firmasının kurulma prensibi iki ana unsuru ihtiva eder;

Taksimetre satış ve teknik destek
Taksi işletmeciliği

 

Taksi sektörünü tek çatı altında toparlayacak olan oluşumumuzun asli hedefi Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında çok yaygın olan Call Center (Çağrı Merkezi) sistemini ülkemizde İstanbul merkezli çalışmalarını gerçekleştirmektir.

Akabinde ise tercih edilen cihaz Gobox BCT'nin fonksiyonel izin ve müracaatlarını tamamlayarak diğer özelliklerini randımanlı şekilde çalışır hale getirip piyasa koşullarını karşılamaktır. Sektörü tek çatı altında toplayan Taksinet AŞ çözüm ortağı olarak servis ve satış sonrası hizmetlerde yönlendirmenin arttırılması ve taksici esnafının sanayilerden ve yetkisiz kullanıcılardan anlaşmalı ucuz hizmet almak için servislere çekilebilmesi manasındaki avantajlardan taksi esnafımızı faydalanacaktır.

Bunun yapılması yönünde Taksinet AŞ alacağı aksiyon Taksicileri teşvik etmek ve verilecek hizmetlere servis ağına yönlendirilen puanlandırma sistemi v.b. teşviklerin uygulanması olacaktır. Call Center'ın kaçınılmazlığı ve ek gelirlerin esnafa kazandırılarak yoldan boş dönmeme gibi araç tamir asist hizmetlerinin işçilik ücretsiz yapılması ile ise İstanbul'daki taksilerin ilk etapta büyük kısmının ve kaçınılmaz sonuç olarak da tamamının sistemimize dahil olması anlamına geliyor.

Avrupa'da ve Dünya'daki geçerliliği tartışılmayan Call Center mantığının İstanbul merkezli gerçekleşmesiyle sektörün baştan aşağıya değişmesi ve verimli hale gelmesi sponsor ve iş ortaklarımızın marka değerini arttıracaktır. Bunun neticesinde Taksinet AŞ. işletmesi olarak bizim düşüncemiz dahil olan herkese, her kuruma artı ivme kazandıracak bu projenin yeni bir akım yaratacağını düşünmekteyiz.

Saygılarımızla

Taksinet Yönetimi Kurulu

 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015