Taksinet A.Ş.
Kurumsal
Taksinet A.Ş.
Hakkımızda
İlkelerimiz
TAXİTRONİC
Şirket Bilgileri
 


 
Taksinet Kurumsal Anasayfa > Kurumsal >  

Barselona, ​​İspanya merkezli TAXiTRONiC montaj ve mekanik taksimetre onarımı ile 1926 yılında işe başladı.1954 yılında ilk mekanik taksimetresinin imalatını gerçekleştirdi 1977 yılında (mikro işlemci) ile ilk küresel elektronik taksi metresini üretmiştir.

Taksi teknolojilerin geliştirilmesi konusunda lider olan TAXiTRONiC, üç nesildir süre gelen taksi mesleğini bugün bu alanda Avrupa'nın lider markası konumuna taşımıştır. Şirketler için iletişim ve taksi yönetim sistemi ile taksi filosun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel ürünleri ile çok sayıda özellikler sunmaktadır.

2007 yılından bu yana, taksimetreler ve taksi filo çözümleri için 19 yıllık tecrübesi ile "Taksinet AŞ" tarafından Türkiye pazarında distribütör olarak temsil edilmiş olup 2012 yılı ilk aylarından itibaren kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinde Taksinet Teknoloji Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. kurumsal kimliğimizle faliyetlerimize aralıksız daha profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dünyanın bir çok ülkesinde ve AB topluluğu ülkelerinde örnek bir distribütör satış ağı olmakla kendi ürünlerinin kalite, müşteri hizmeti ve servis hizmetini mükemmel organizasyon içerisinde Avrupa ve Amerika kıtasında ki pazarlarda dahil 85 Yıl geride bırakmış olmanın haklı gururu içerisinde dünya çapında 18 ülkede faaliyet gösteren taksi lokasyonlu ulaşım çözümleri sunan konusunda uzman global bir firmadır.

Dünya konjonktüründe taksi piyasasında iyi derecede tanınıp son kullanıcı tarafından kabul görmektedir. Taksi sürücülerinin zihninde sağlam bir yere sahip olan TAXiTRONiC markası kusursuz bir hizmet sunmak için merkezi ajansı ile 24 saat iletişim alt yapısına sahiptir. Son gelişen teknoloji atağıyla da, kartlı ödeme sistemlerine entegre olarak, öncü ve tamamıyla mobil çözümler üreten teknoloji firması İnterfacom SA Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerinde çözüm ortağı olarak VeriFone firması ile iş ortaklığı gerçekleştirmesi ve yine Almanya 'da dünyaca tanınan firma olan Mercedes Benz ile anlaşmalı olarak (E Classe) model araçlara direk fabrika montajı OEM olarak gerçekleştirerek işinde uzman olmanın verdiği güven sonucu taksi işletmeciliği konusunda ki teknolojisi ile de (know-how) sağlamaktadır.

TAXiTRONiC markalı modeler ile fonksiyonlu bir taksimetre olmasının dışında taksiler için komplike bir hizmet sunmak için bir taksi işletmecisinin, sürücüsünün ve müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere İnterfacom SA firmasının Ar-Ge departmanı tarafından tasarlanmış son teknoloji beş ayrı yazılımdan oluşan (Alfa, Charlıe, Bravo, Delta ve Eco) TAXiTRONiC  markası ve taksi sistemi için kombine bir ürünüdür.

Taksinet AŞ çözümü taksilerde kredi ve Paypass kartları için ödeme imkânı sunarken sürücünün tüm yükünü alacak teknik sistem ve bir taraftan da arka dokunmatik ekranı ile yolculara bilgi, anket, reklam, güncel bilgilerin aktarılmasında edinme şansı sağlamaktadır. Sistem taksi şoförlerine de merkezle online telefon görüşmesi, Bas Konuş, (Call Center) mesajlaşma, taksi fişi, navigasyon, GPS ve GPRS, akıllı telefonlar İPone, İPad gibi taksi ve müşteri güvenliği gibi acil durum bildirim fonksiyonları sunmaktadır.

 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015