Taksinet A.Ş.
Kurumsal
Taksinet A.Ş.
Hakkımızda
İlkelerimiz
TAXİTRONİC
Şirket Bilgileri
 
 
Taksinet A.Ş. Anasayfa > Kurumsal > Taksinet A.Ş.  
2007 yılında taksiler için teknoloji çalışmalarına başlayarak Birtan PABUÇCU şahsına münhasır olarak İnterfacom S.A. ile imzalanan distiribitörlük anlaşmasını akabinde 2012 yılı ilk aylarında kurumsallaşmak adına yapılan çalışmalar neticesinde Türk Ticaret kanunlarına göre Taksinet Teknoloji Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. adı altında taksi işletmecileri ve müşterileri taleplerini karşılamak ve yoğun iş hacmine sahip kurumsal firmalar ve şehir içi ulaşımında kaliteli hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Ekonomimizin lokomotifi olan ulaşım sektöründe yer alan aynı zamanda kayıtdışı ekonominin olduğu ve gelişmiş olan diğer ülkeler gibi taksi şirketleşmelerinin bulunmadığı ülkemiz şartları nedeniyle ihtiyaç olarak tespit edilen bu sektörün gelişimi için Taksinet adını alarak Avrupa'da bu sektörde 85 yıllık deneyimi ile İnterfacom S.A. firmasının çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefimizdir. Şirket ortaklarının Taksinet A.Ş. firmasının kurması ile oluşan sinerjiyi müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Türkiye ve Orta doğu distribütörlüğünü alarak taksi işletmeciliği konusunda hizmet sunmak için faaliyetlerine başlamıştır.

İstanbul'da ve tüm Türkiye'yi kapsayacak taksi mesleğini sektöre dönüştürmek için çalışmalarımız sürmektedir. Müşterilerinin her türlü danışmanlık ihtiyacını karşılamak için kendi bünyesinde oluşturacağımız müşteri uzmanlarından oluşan danışma kurulunu kurmak bu hizmeti sunmaktır. Bilgi işleme yaptığı yatırımlarla çağın gereklerine ait tüm altyapıyı kendi bünyesinde yaratarak her türlü veriye kolayca ulaşılmasını sağlayarak müşterilerimize en kaliteli ve konforlu seyahat imkânı yaratarak taksi esnafımızın gelir seviyesini artırarak refaha kavuşturmaktır.

Hızlı ve güvenli evrak teslimatı yapmak için bünyesinde kurye sistemi oluşturarak gelişen teknoloji ve yüksek kapasiteli sunucularımız ile teknolojik her ortamdan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Pazarlamaya verdiği önemle adını hızla duyurmaya, diğer Grup şirketleri ile büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.

Hizmette… Hız… Güven… Deneyim… İlkelerinden ödün vermeden taksi işletmeciliği alanında Dünya'nın en büyükleri arasındaki yerini almaya kararlıdır.

 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015